Про мене

Моє фото
смт. Городок, Житомирська область, Ukraine
У 1994 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. Островського. За фахом - викладач допризовної і фізичної підготовки та фізичної культури. Працюю в Городоцькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів учителем Захисту Вітчизни та фізичної культури. Педагогічний стаж – 20 років. Головною проблемою, над якою працюю усі ці роки є формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, прагнення до оволодіння військовими знаннями, підготовка їх до захисту української держави і служби в Збройних силах України та інших військових формуваннях.

понеділок, 30 листопада 2015 р.

Зустріч учнів з випускниками школи - учасниками АТО


30 листопада в нашій школі була організована зустріч школярів з воїнами - учасниками АТО, які зараз перебувають у тимчасовій відпустці.
Бахмут Дмитро, Афанасьєв Євген, Кириленко Іван - випускники нашої школи, жителі містечка.  Хлопці розповідали про події на сході та їх наслідки, про суворі армійські будні, про воїнів-захисників України, які борються за її волю, цілісність, незалежність.
Наприкінці зустрічі учням школи у Світлицю Духовності вони подаровали прапор з побажаннями  військовослужбовців, що залишилися на сході нашої країни

Немає коментарів:

Дописати коментар