Про мене

Моє фото
смт. Городок, Житомирська область, Ukraine
У 1994 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. Островського. За фахом - викладач допризовної і фізичної підготовки та фізичної культури. Працюю в Городоцькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів учителем Захисту Вітчизни та фізичної культури. Педагогічний стаж – 20 років. Головною проблемою, над якою працюю усі ці роки є формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, прагнення до оволодіння військовими знаннями, підготовка їх до захисту української держави і служби в Збройних силах України та інших військових формуваннях.

Військово-спортивний патріотичний клуб імені Героїв Крут


За  сприяння начальника гарнізону 3 лютого 2009 року в приміщенні актової зали школи відбулася  дружня  зустріч учнів та офіційної  делегації  Федерації бойового самбо України. У складі делегації:   перший віце-президент ФБСУ, головний тренер збірної України  та чемпіон світу з бойового самбо серед професіоналів, радник Міністра України з надзвичайних ситуацій Христюк Дмитро Вікторович, радник Міністра освіти і науки України Кулібаба Дмитро Вікторович, президент Київської обласної федерації бойового самбо Зубленко Віталій Валерійович, заслужений тренер України, трьохкратний чемпіон світу з бойового самбо серед ветеранів Кушик Станіслав Володимирович зі своїми вихованцями, Президент Київського центру самооборони, чемпіон світу з бойового самбо серед ветеранів Муратов Вахабжан Аділжанович, перший віце-президент Київської обласної федерації бойового самбо Артемюк Олександр Олександрович, кандидат в майстри спорту ФБСУ Перехристюк Артем, керівник Всеукраїнського центру патріотичного виховання Бігус Микола.
  Почесними гостями зустрічі стали голова Макарівської районної державної адміністрації Горбик Володимир Миколайович, начальник відділу освіти Гартфіль Віктор Омельянович, а також члени Піклувальної ради школи: начальник Головного центру спецконтролю НКАУ полковник Толчонов Іван Вікторович, начальник військового шпиталю Кіх Андрій Юрійович, начальник відділу спецміліції Швець Руслан Григорович, начальник гарнізонного будинку офіцерів Луценко Олександр Олександрович.
          

  Перший віце-президент ФБСУ, головний тренер збірної України  та чемпіон світу з бойового самбо серед професіоналів Дмитро Вікторович Христюк наголосив учням про важливість дотримання здорового способу життя, заняття спортом, гартування волі і характеру, що приводить до життєвого та спортивного Олімпу, нагородив Почесними грамотами ФБСУ та цінними подарунками кращих спортсменів школи Попович Олену, Камінського Дмитра, Тимошенка Миколу, Грушка Владислава, Ровдову Катерину та учителів фізичної культури Бахмута Володимира Миколайовича і Квоку Олену Анатоліївну. А ще подарував школі ікону Пресвятої Богородиці  Почаївської, що створило істинно благословенну атмосферу в залі. Очі дітей, захоплених почесними гостями, світилися вогнем щирої вдячності за турботу,  надією на майбутню співпрацю. Після нагороджень Дмитро Вікторович запропонував перегляд відеоматеріалів, де він здобув перемогу, ставши чемпіоном світу з бойового самбо серед професіоналів.

До щирих вітань долучився радник Міністра освіти і науки України Кулібаба Дмитро Вікторович, який запропонував створити в гарнізоні спортивний військово-патріотичний клуб бойового самбо. Цю ідею підтримав голова Макарівської райдержадміністрації Горбик Володимир Миколайович, який є відомим прихильником спорту і здорового способу життя, постійно піклується про залучення молоді до занять різними  видами спорту.
Президент Київської обласної федерації бойового самбо Зубленко Віталій Валерійович промовив багато теплих слів про перші враження від школи та учнівського колективу, подарував спортивний інвентар і наголосив на важливості розширення виховного простору шляхом відкриття військово-спортивного клубу.

Кульмінаційним моментом зустрічі став виступ заслуженого тренера України, трьохкратного чемпіона світу з бойового самбо серед ветеранів Кушика Станіслава  Володимировича. Досвідчений тренер розповів про етапи сходження на п`єдестал пошани свого вихованця Дмитра Христюка. Гордість переповнювала тренера, адже душа та діяння справжнього майстра педагогічної справи завжди освячені любов`ю та вірою в щасливу долю кожного учня.
Удвічі приємно було спостерігати вдячність учня, а тепер уже чемпіона світу, своєму наставнику, тренерська доля якого не відпускає донині. Показові виступи учнів Шепетівської школи та доньки Станіслава Володимировича - Аліси Кушик - учениці Київського спортивного ліцею, просто захопили дух у глядачів залу. Кожному хотілося володіти такою майстерністю, а особливо юнакам. Разом із тим усім було зрозуміло, що такий вид спорту гартує волю і характер, виховує дух переможця і  потребує високого інтелекту.            Під кінець зустрічі директор школи подякувала всім, хто турбується про дітей – наше майбутнє, своєю працею надихає багатомільйонну армію прихильників фізичної культури і спорту на любов до Батьківщини та її символів, хто своїми перемогами у спорті пише героїчні сторінки літопису українського народу. І хочеться сподіватися, що ідея створення спортивного військово-патріотичного клубу сприятиме формуванню гармонійно розвиненої, конкурентно-спроможної особистості, здатної до самореалізації. А це означає, що всі зусилля  громади  спрямовані на благородну справу, заради якої варто жити. 


Немає коментарів:

Дописати коментар